Welcome . . . !

all you need . . . !
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 hakeret sulmojn faqet e kombeve te bashkuara

Shko poshtė 
AutoriMesazh
g3tiNumri i postimeve : 26
Registration date : 14/08/2007

MesazhTitulli: hakeret sulmojn faqet e kombeve te bashkuara   Thu Aug 16, 2007 2:41 pmGjatė fundjavės sė fundit hakerėt kanė sulmuar faqet e internetit tė KB-sė, duke shtyrė organizatėn botėrorė qė tė hėnėn tė mos jap informata tė reja, derisa teknikėt tė mos vlerėsojnė sistemin.
Herėt tė dielėn, hakerėt kanė rrėzuar faqen zyrtare tė Sekretarit tė Pėrgjithshėm Ban Ki-Moon dhe kanė lėnė porosi nė tė cilat akuzojnė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės dhe Izraelin pėr vrasje tė fėmijėve.
"KB-ja shpejt ka larguar porositė e hakerėve dhe tė hėnėn ka ndaluar tė rifreskojė faqet me informata tė reja, derisa tė vazhdojė ngritja e sistemit", ka thėnė zėdhėnėsja e KB-sė, Michele Montas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
hakeret sulmojn faqet e kombeve te bashkuara
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Welcome . . . ! :: lajmet nga bota e V.I.P-
Kėrce tek: