Welcome . . . !

all you need . . . !
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 si te duket PC juaj Pentium 3/4/5etj..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
getti
Admin


Numri i postimeve : 21
Registration date : 14/08/2007

MesazhTitulli: si te duket PC juaj Pentium 3/4/5etj..   Sat Sep 22, 2007 4:55 pm

kjo vlen vetem per pamje dhe ne rast te ristartimit te kompjuterit keto te dhan hupi

__________________________________________________________________

shkoni

start

run

e shkruni

"Regedit"


HKEY_LOCAL_MACHINE

HARDWARE

DESCRIPTION

SYSTEM

CentralProcessor

ProcessorNameString Qitu Klikon Edhe ja Ndrron Aty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumgeti.albanianforum.net
 
si te duket PC juaj Pentium 3/4/5etj..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Welcome . . . ! :: Aplications :: Ndihme Per PC ton-
Kėrce tek: