Welcome . . . !

all you need . . . !
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 ermal fejzullahu - e shkuar e harruar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
g3tiNumri i postimeve : 26
Registration date : 14/08/2007

MesazhTitulli: ermal fejzullahu - e shkuar e harruar   Tue Aug 14, 2007 9:20 pm

[ref:2x]
E shkuar e harruar
e shkuar e harruar
me qoft dita kur t'kam njoft
neser te harrofsha dhe
kurr mos t'kujtofsha
se un te kam dashur fort

Tani e humba
cdo besim tek ti
nuk t'besoj asnje fjal
te pash me tjeter djal
tani me mbushe me zhgenjim
ti kur flet dyshoj n'sinqeritet

Nuk ma mer mendjen
nuk t'fal vemendje
jo nuk rri pran teje
jam ne nje gjendje
nuk ndrroj me mendje
jo ti largohu prej meje


[ref:3x]
E shkuar e harruar
e shkuar e harruar
me qoft dita kur t'kam njoft
neser te harrofsha dhe
kurr mos t'kujtofsha
se un te kam dashur fort
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
ermal fejzullahu - e shkuar e harruar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Welcome . . . ! :: tekste muzikore-
Kėrce tek: