Welcome . . . !

all you need . . . !
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Si te merren IP permes MSN

Shko poshtė 
AutoriMesazh
getti
Admin


Numri i postimeve : 21
Registration date : 14/08/2007

MesazhTitulli: Si te merren IP permes MSN   Sat Sep 22, 2007 9:59 am

Si Te Mirren IP Permes MSN

Si Te Mirren IP Permes MSN .
Ketu e Keni se si mundeni tja merrni dikujt IP permes MSN.

Nje Menyre e lehte per te gjetur IP e Messengerit se nga cili vend eshte personi i cili kontaktoni:

Hape dritaren e MSN listes me Personin te cilin Kontaktoni edhe shkruani "/run cmd /k netstat -n" dhe do te hapet nje dritare e zeze. Ketu ju mund te shifni host/IP me personi te cilin kontaktoni (mos e mbyllni dirtaren) po te njejtit personi dergoni ndonje file foto, text, ose ... dhe perseri e shtypni komanden "/run cmd /k netstat -n" ose ne dritaren e zeze shkruani "netstat -n" dhe do te dale nje IP e re e cila eshte e personi qe kontaktoni, kjo eshte nje Menyre e cila ju mundson per te shikuar IP per te cilen e Ke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumgeti.albanianforum.net
 
Si te merren IP permes MSN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Welcome . . . ! :: Aplications :: Ndihme Per PC ton-
Kėrce tek: