Welcome . . . !

all you need . . . !
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Sinan Hozha - Egzistoj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
g3tiNumri i postimeve : 26
Registration date : 14/08/2007

MesazhTitulli: Sinan Hozha - Egzistoj   Sat Sep 15, 2007 3:05 pm

Zemer me beso une jam penduar
Deshmitar i kam lotet ne sy
Tani e pranoj se kam gabuar
Asnjehere s`kam qen i denje per ty
I kujtoj me mall puthjet e tua
Jo se beson por eshte e vertet
Me mesove ti me ledhatime
Kthehu prap te lutem dhe njehere


Ska njeri qe nuk gaboj
Qe nje zemer se lendoj
Pa mekate n`kete bote nuk ka njeri
Do te bij ne kembet etua
Te te them sa shume te dua
Vrava zemren qe ma fale ti....

Refreni :2x

Egzistoj sepse te dua
Pa ty jeta ska kuptim
Me fal nese kam gabuar
Po te lutem me gjithe shpirt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sinan Hozha - Egzistoj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Welcome . . . ! :: tekste muzikore-
Kėrce tek: