Welcome . . . !

all you need . . . !
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 bleona qereti - mandarine

Shko poshtė 
AutoriMesazh
g3tiNumri i postimeve : 26
Registration date : 14/08/2007

MesazhTitulli: bleona qereti - mandarine   Sat Sep 15, 2007 3:03 pm

[Hekurani] Me ke hyp mbi shpin mandarin

[Bleona]
Ēdo dit dua lule mbi tavolin
Dua shampanj kur jam nė pishin
Sandalet i dua svarovski dhe orėn platine

[Gentz] yeah, check it out

[Hekurani]
Mė ke hyp mbi shpinė mandarin moj mandarin
Mė zė t'ėmbel po kėndon si kanarin
Mbledhu mend njė here mori dredhza me sheqer
Se ta silli e pėrzi si mikser

[Bleona]
Jam lady nė klas
Un dy herė nuk flas
Por jam e rrezikshme si antraks
Kur zgjohem ne mengjes
Nė shtrat dua frape
Smė intereson nėse ti fle

[Hekurani]
Mė ke hyp mbi shpinė mandarin moj mandarin
Me zė t'ėmbel po kėndon si kanarinė
Mbledhu mend moj njė herė mori dredhza me sheqer
Se ta silli e pėrzi si mikser

[Bleona]
Qenin s'ma ke lare
U bera vonė per plazh
Dhe koha s'po mė del as per masazh
Zou know i love bling-bling
Telefonin me roaming
Bulgari parfume, makinėn pink

[Gentz]
Lyp tiger n'oborr
E low rider pink
Ēdo dit nė shoping unaza bling-bling
Fancy things sweet tesha ni milion
Ndarka porosit laksdon perion
Sheraton jahtin tond n'pushime kur shkon
Me ta prish pak si kobra helmon
Hej shorty une nuk jom dumb
Skom pare me gjujt si Donald Trumph
Hej shorty mos um merr pėr fool
Masi osht fillimi po sillna shum cool
Mos meno qe skom brina mandarin
Je shku shum larg e m'ke hyp mbi shpine, come on

[Hekurani]
Mė ke hyp mbi shpinė mandarin moj mandarin
Me ze t'ėmbėl po kėndon si kanarinė

[Bleona]
Mblidhu mend djali mirė po te lash e ke veshtirė
Dhe pėr fjalėt qė po flet mendohu mirė

[Hekurani]
Mė ke hyp mbi shpinė mandarin moj mandarin
Me zė t'ėmbel po kėndon si kanarinė
Mbledhu mend njė herė mori dredhza me sheqer
Se ta silli e pėrzi si mikser

[Bleona]
(wait e minute) ti mu po ma perzine si mikser a?
Heh zemra jem, per ty un jam oksigjeni jam dielli jam toka jam qielli,
Ti vdes per mu, vet e ke pranu
Diamantin tė thash e du tre karat
Ah, dhe mos harro koleksionin Dolce & Gabana 2007

[Gentz] hajt se t'kallxoj ma von unė

[Hekurani]
Mė ke hyp mbi shpinė mandarin moj mandarin
Me zė t'ėmbel po kėndon si kanarinė

[Bleona]
Mblidhu mend djali mir po tė lash e ke vėshtir
Dhe pėr fjalėt qė po flet mendo mė mir

[Bleona] ajajajajaja
[Hekurani] mandarin, mandarin, mandarin
web:www.teksteshqip.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
bleona qereti - mandarine
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Welcome . . . ! :: tekste muzikore-
Kėrce tek: